top of page

MEETING PLACE FOR TURKEY'S

CONTEMPORARY ARTISTS

JeyanART Collective is specialized in organizing, curating and directing international gallery art exhibitions, cross-cultural world music events, and documentary film screenings.

The JeyanART Collective expertise includes development of art gallery and museum exhibitions, curation of collections, event set-up, site-specific artwork installations, online and print promotions, gallery opening events, consignment contracts, and primary point of contact for artists, and press inquiries.

Today, JeyanART Collective is bringing a select group of contemporary Turkish artists to exhibit and sell their works of art through JeyanART.com online platform and at international art shows under the umbrella of JeyanART Collective.

TÜRKIYE'NIN ÇAĞDAŞ SANATÇILARININ BULUŞMA YERI

JeyanART Sanatçı Topluluğu uluslararası sanat galeri sergileri, kültürler-arası dünya müziği etkinlikleri ve belgesel film gösterimleri düzenleme, küratörlük ve yönetme konularında uzmanlaşmıştır.

JeyanART Sanatçı Topluluğu'nun uzmanlık alanları arasında, sanat galerisi ve müze sergi projeleri geliştirme, sunuma koyulacak koleksiyonların seçim ve düzenlemesi, etkinlik kurulumu, mekana özel enstalasyonlar, İnternet bazlı ve basılı promosyonlar, sergi açılış etkinlikleri, konsinye kontratları, sanatçılar için birincil temas noktası ve basınla ilişkiler yer almaktadır.

Bugün, JeyanART Sanatçı Topluluğu, JeyanART.com'un Internet platformunda ve uluslararası doğru sanat pazarlarında seçkin bir grup Türk sanatçının sanat eserlerini sergilemek ve satmak amacı üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Yasal Uyarı

Bu Web Sitesinde bulunan üye sanatçılarımıza ait "eserlerin dijital illüstrasyonları, biyografiler ve sanatçılık yönleri" 5846 sayılı FSEK, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ve 554 sayılı Tasarımların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye göre korunmaktadır. Bu Web Sitesi üzerinde yer alan hiçbir içerik Web Sitesi sahibinin yazılı izni alınmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yazılı veya online olarak kullanılamaz.

bottom of page