top of page
nyc.jpg

Corona-19 Virüs Nedeniyle Ertelenmiştir

                                                                        NEW YORK Art Expo, 2020

JeyanART Collective olarak Resim, Fotoğraf, Seramik, Heykel ana katagorilerinde emeklerini sanata çeviren profesyonel sanatçılarımızı gerçek kollkesiyonerler ile buluşturmak istiyoruz!

e-mail yoluyla detaylı bilgiye www.jeyanart.com ‘dan ulaşarak öncelikli olarak yerinizi aldığınız için teşekkür ederiz.

23-26 Nisan 2020 tarihleri ​​arasında, NEW YORK Art Expo - Pier 94 peron' unda sizler için yerimizi ayırtmış bulunmaktan mutluyuz.

New York Pier #94 fuar alanında çağdaş ve modern sanatın şaşırtıcı zengin bir sanat programı eşliğinde JeyanART Collectıve salonunda Türk Sanatçılarımızın Sanat Kolleksiyonları için yerini ayırtmış bulunuyoruz.

Uluslararası sanatçıların kolleksiyonerlerini, sanat alıcıları ile satıcılarını ve uluslararası sanat galerilerilerini 42.kez sanatçı ve sanatseverleri bir araya getiren Redwood Media Group Organizasyonu ile Türk Sanatçılarımızı JeyanART Collective çatısı altında yepyeni bir proje için biraraya getirmiş olmaktan gururluyuz.

 

Önümüzdeki yıl 3 ayrı eyalette New York, Las Vegas, San Diego sanat fuar alanlarında sizlerle birlikte olmak üzere “100. Yıl Türkiye Sanat Sergisi”  Turkish Art Projects destekleyecek sponsor girişimleri için gerekli çalışmaları başlatmış bulunuyoruz.

En iyi sanat galerileri ve yayıncılarını, yerleşik stüdyo sanatçılarını bir araya getiren organizasyonun VIP  sanatsever katılımcıları ile sanat konusunda eşsiz bir  SANAT ORTAMI ve PAZARINI oluşturan dünyanın en büyük sanat organizasyonu ve görkemli bir etkinlik olarak tüm dünya sanat pazarı tarafından kabul görmüş bir organizasyona JeyanART Collection  kendi özel Türk Sanatı ve Sanatçıları kolleksiyonu ile katılmış olmaktan gururludur.

Olağanüstü şov programları, canlı eğlence ve diğer özel etkinliklerin yanı sıra yerel, ulusal ve uluslararası galerilerin olağanüstü sanat eserlerini bir araya getirerek eşsiz bir kolleksiyon sergisini her yil Redwood Media Group olarak Amerika Sanat Fuarcılığında ilk sırada yer alarak bu yıl 41. kez tekrarını  Art Expo New York ile Art San Diego,  Art Santa Fe, Spectrum Miami, Red Dot Miami, Art Expo Las Vegas, SOLO, FOTO SOLO yapmıştır. Organizasyonları ile yilda 9 kere yetenekli sanatçıları temsil eden yayıncıları, galerileri ve stüdyoları biraraya getiren çağdaş bir sanat gösterisini tüm dünyaya örnek olacak şekilde sürdürmeyi uzun yıllar devam ettirmeyi hedeflemiş bir organizasyon olarak dünyada tektir.

Hedefimiz bu yıl 42. kez New York Art Expo organizasyonu ile sanatçı ve sanatseverleri buluşturmaya hazirlanırken dünyaca kabul görmüş bu organizasyonda JeyanART Collective olarak yeniden sizlerle birlikte olmaktır.  Türk Sanatçılarımızı ve Türk Sanat anlayışımızı öteye taşımak misyonunu tüm katılımcı sannatçılarımızın değerli kolleksiyonları ile hep birlikte başarımızı tekrarlayarak diğer projelerimizi güçlendirmiş olduk. Bizimle yol alarak projemizi taçlandırmış olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederiz.

                                                                                                   Daha fazla bilgi için aşağıdaki linkimizi KLIK'lediğiniz için teşekkür ederiz.

                                                                                                                           https://www.jeyanart.com/post/turkish-arts-pavillion

bottom of page